Atrium Flora

Vinohradská 2828/151, Praha 3 - Žižkov, ČR

 

Otevírací doba: Po - So: 9:00 - 21:00

Otevírací doba: Ne: 10:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Eliška Stoklasová

Mobil: +420 775 882 265
E-mail: flora@istores.cz

Zobrazit na mapě





 

 

Forum Nová Karolina

Jantarová 4,Ostrava 2, ČR

 

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Václav Řeháček

Mobil: +420 775 884 292
E-mail: karolina@istores.cz

Zobrazit na mapě





 

 

Galerie Harfa

Českomoravská 2420/15a, Praha 9 - Libeň, ČR

 

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Eliška Stoklasová

Mobil: +420 775 882 267
E-mail: harfa@istores.cz

Zobrazit na mapě





 

 

OZC Zlaté Jablko

Náměstí Míru 174, Zlín, ČR

 

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Filip Darebník

Mobil: +420 725 677 377
E-mail: zlin@istores.cz

Zobrazit na mapě





 

 

Galerie Šantovka

Polská 1, Olomouc, ČR

 

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Michal Berka

Mobil: +420 797 972 222
E-mail: olomouc@istores.cz

Zobrazit na mapě





 

 

Polus City Center Bratislava

Vajnorská 100/A, Bratislava, Slovensko

 

Otevírací doba: Po - Ne: 10:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Ivan Novotný

Telefon: 02 44 64 52 01
Mobil: 0903 296 412
E-mail: bapolus@istores.sk

Zobrazit na mapě





 

 

Avion Bratislava Shopping Park

Ivanská cesta 16, 821 04 Bratislava, Slovensko

 

Otevírací doba: Po - Ne: 10:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Ján Krajčír

Telefon: 02 52 63 20 48
Mobil: 0903 475 676
E-mail: baavion@istores.sk

Zobrazit na mapě





 

 

Aupark Košice

Námestie Osloboditeľov, Košice, Slovensko

 

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Mária Klimčáková

Telefon: 055 622 54 03
Mobil: 0911 249 098
E-mail: keaupark@istores.sk

Zobraziť na mape






 

 

OC Forum Poprad

Námestie Sv. Egídia 3290/124, Poprad, Slovensko

 

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Lucia Chovanová

Telefon: 052 294 19 91
Mobil: 0903 534 306
E-mail: ppforum@istores.sk

Zobrazit na mapě





 

 

Europa SC Banská Bystrica

Na Troskách 25, Banská Bystrica, Slovensko

 

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Michal Zvalo

Telefon: 048 29 01 114
Mobil: 0911 726 356
E-mail: bbeuropa@istores.sk

Zobrazit na mapě

 




 

 

City Arena Trnava

Kollárova 20, Trnava, Slovensko

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Anna Junásková

Telefon: 03 32 90 12 27
Mobil: 0903 691 123
E-mail: ttarena@istores.sk

Zobrazit na mapě

 




 

 

Galéria Mlyny Nitra

Štefánikova trieda 61, Nitra, Slovensko

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Telefon: 037 290 10 75
Mobil: 0914 32 30 30
E-mail: nrmlyny@istores.sk

Zobrazit na mapě

 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek,
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sleduj iStores i na sociálních sítích
Odebírej iStores newsletter
 
 
 
 

 

 

Copyright 2014 WESTech, spol. s.r.o., Stará Vajnorská 17, Bratislava

Všechna práva vyhrazena

Zaslat otázku nebo chybu v souvislosti s webem

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

WEBSHOP-CZ