OZC Zlaté Jablko

Náměstí Míru 174, Zlín, ČR

 

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Tomáš Šlágr

Mobil: +420 725 677 377
E-mail: zlin@istores.cz

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Galerie Šantovka

Polská 1, Olomouc, ČR

 

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Michal Berka

Mobil: +420 797 972 222
E-mail: olomouc@istores.cz

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Atrium Flora

Vinohradská 2828/151, Praha 3 - Žižkov, ČR

 

Otevírací doba: Po - So: 9:00 - 21:00 | Ne: 10:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Eliška Stoklasová

Mobil: +420 775 882 265
E-mail: flora@istores.cz

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Galerie Harfa

Českomoravská 2420/15a, Praha 9 - Libeň, ČR

 

Prodejna je od 14.11. do 20.11. uzavřena.

Pracujeme na stěhování do větších a hezčích prostorů!

Kontaktní osoba: Ivona Škvarková

Mobil: +420 775 882 267
E-mail: harfa@istores.cz

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Forum Nová Karolina

Jantarová 3344/4, Ostrava 2, ČR

 

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Václav Řeháček

Mobil: +420 775 884 292
E-mail: karolina@istores.cz

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Polus City Center Bratislava

Vajnorská 100/A, Bratislava, Slovensko

 

Otevírací doba: Po - Ne: 10:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Ivan Novotný

Telefon: +421 244 645 201
Mobil: +421 903 296 412
E-mail: bapolus@istores.sk

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Avion Bratislava Shopping Park

Ivanská cesta 16, 821 04 Bratislava, Slovensko

 

Otevírací doba:

Po - Ne: 10:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Ján Krajčír

Telefon: +421 252 632 048
Mobil: +421 903 475 676
E-mail: servisbaavion@istores.sk baavion@istores.sk

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Aupark Košice

Námestie Osloboditeľov, Košice, Slovensko

 

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Mária Klimčáková

Telefon: +421 556 225 403
Mobil: +421 911 249 098
E-mail: keaupark@istores.sk

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

OC Forum Poprad

Námestie Sv. Egídia 3290/124, Poprad, Slovensko

 

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Lucia Chovanová

Telefon: +421 522 941 991
Mobil: +421 903 534 306
E-mail: ppforum@istores.sk

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Europa SC Banská Bystrica

Na Troskách 25, Banská Bystrica, Slovensko

 

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: František Poláček

Kontaktní osoba: Michal Zvalo

Telefon: +421 482 901 114
Mobil: +421 911 726 356
E-mail: bbeuropa@istores.sk


Otevírací doba: Po - Pi: 09:00 - 17:00

Kontaktní osoba: Nikolas Sajdák

Telefon: 048 24 000 91
E-mail: servisbbeuropa@istores.sk


⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Galéria Mlyny Nitra

Štefánikova trieda 61, Nitra, Slovensko

 

Otevírací doba: Po - Ne: 09:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Pavol Nemec

Telefon: +421 372 901 075
Mobil: +421 914 32 30 30
E-mail: nrmlyny@istores.sk

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

City Arena Trnava

Kollárova 20, Trnava, Slovensko

 

Otevírací doba: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Ivana Žgánčiková

Kontaktná osoba: Anna Junásková

Telefon: +421 332 901 227
Mobil: +421 903 691 123
E-mail: ttarena@istores.sk

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Eperia Prešov

Armádneho Generála L.Svobodu 25,

080 01 Prešov

 

Otevírací doba: Po - Ne: 09:00 - 21:00

Telefon: +421 512 901 000
E-mail: poeperia@istores.sk

Zobrazit na mapě




 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 
Menu
Košík
0 položek,
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sleduj iStores i na sociálních sítích
Odebírej iStores newsletter
 
 
 
 

 

 

Copyright 2014 WESTech, spol. s.r.o., Stará Vajnorská 17, Bratislava

Všechna práva vyhrazena

Zaslat otázku nebo chybu v souvislosti s webem

 

Zobrazit klasickou verzi

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

WEBSHOP-CZ

K provozování našeho webu www.istores.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více info