0  produkt
Košík je prázdný

 

Kontakty


E-shop:

Po - Pá: 9:00 - 17:00

eshop@istores.cz

+420 246 031 188

 


Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října jsou některé naše prodejny uzavřeny.

Informace, které prodejny máme otevřeny v den státního svátku najdete níže.



 

Prodejny iStores

iStores Zlín

OC Centro Zlín

centrozlin@istores.cz

+420 725 844 587

Dne 28. 10. 2021 zavřeno.

Po - Ne: 9:00 - 20:00

iStores Zlín

OZC Zlaté Jablko

zlin@istores.cz

+420 725 677 377

 

Po - Ne: 9:00 - 21:00

iStores Olomouc

Galerie Šantovka

olomouc@istores.cz

+420 797 972 222

 

Po - Ne: 9:00 - 21:00

iStores Ostrava

Forum Nová Karolina

karolina@istores.cz

+420 775 884 292

 

Po - Ne: 9:00 - 21:00

iStores Opava

OC Breda & Weinstein

opava@istores.cz

+420 770 172 208

 

Po - Ne: 9:00 - 21:00

iStores Hradec Králové

Aupark Shopping Center

hradec@istores.cz

+420 602 569 458

Dne 28. 10. 2021 zavřeno.

Po - Ne: 9:00 - 21:00

iStores Praha

Galerie Harfa

harfa@istores.cz

+420 775 882 267

Po - Ne: 9:00 - 21:00

iStores Praha

Atrium Flora

flora@istores.cz

+420 775 882 265

Po - Ne: 10:00 - 21:00

 


Servis iStores

iStores Praha

Galerie Harfa

 

servis_harfa@istores.cz

+420 778 115 906

iStores Ostrava

Forum Nová Karolina

 

servis_karolina@istores.cz

+420 735 276 693

iStores Olomouc

Galerie Šantovka

servis_santovka@istores.cz

+420 725 969 826

 


Centrála společnosti
Po - Pá: 09:00 - 17:00

WESTech CZ s. r.o.

 

Keltičkova 1231/31, Slezská Ostrava

710 00 Ostrava

Česká republika

IČ: 02396718

DIČ: CZ02396718

Reklamace:

reklamace@istores.cz

 

Ekonomické odd.:

uctarna@istores.cz

Marketing:

marketing@istores.cz

 


Bankovní spojení


ČSOB a.s. Číslo účtu: 262972758    Kód banky: 0300
ČSOB a.s. (EUR) IBAN: CZ70 03000000000266087385    SWIFT: CEKOCZPP






 

 

K provozování našeho webu www.istores.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více info...