0  produkt
Košík je prázdný
 
 
 

 

Galerie Harfa

Českomoravská 2420/15a, Praha, ČR

 

Otevírací hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Jiří Dibelka

Mobil: +420 775 882 267
E-mail: harfa@istores.cz

 

Otevírací hodiny: Po - Pá: 9:00 - 17:00

Kontaktní osoba: Daniel Husák

Mobil: +420 778 115 906
E-mail: servis_harfa@istores.cz

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Atrium Flora

Vinohradská 151/2828, Praha, ČR

 

Otevírací hodiny:

Po - So: 9:00 - 21:00

Ne: 10:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Vojtěch Krejza

Mobil: +420 775 882 265
E-mail: flora@istores.cz

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 


Forum Nová Karolina

Jantarová 3344/4, Ostrava, ČR

 

Otevírací hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Vaclav Řeháček

Mobil: +420 775 884 292
E-mail: karolina@istores.cz

 

Otevírací hodiny: Po - Ne: 9:00 - 17:00

Kontaktní osoba: Jan Brokeš

Mobil: +420 735 276 693
E-mail: servis_karolina@istores.cz

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

OC Centro Zlín

3. května 1170, Zlín, ČR

 

Již brzy

Kontaktní osoba: Tomáš Šlágr

Mobil: +420 725 844 587
E-mail: centrozlin@istores.cz







 
 
 

 

OZC Zlaté Jablko

Náměstí Míru 174, Zlín, ČR

 

Otevírací hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Tomáš Šlágr

Mobil: +420 725 677 377
E-mail: zlin@istores.cz

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Galerie Šantovka

Polská 1, Olomouc, ČR

 

Otevírací hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Michal Berka

Mobil: +420 797 972 222
E-mail: olomouc@istores.cz

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

OC Breda & Weinstein

U Fortny 49/10, Opava, ČR

 

Otevírací hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Ondřej Skalba

Mobil: +420 770 172 208
E-mail: opava@istores.cz

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Aupark Shopping Center

Gočárova třída 1754/48a, Hradec Králové, ČR

 

Otevírací hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Martin Voslař

Mobil: +420 602 569 458
E-mail: hradec@istores.cz

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Avion Bratislava

Ivanská cesta 16, 821 04 Bratislava

 

Otevírací hodiny:

Po - Pá: 10:00 - 21:00

So - Ne: 09:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Ján Krajčír

Telefon: 02 20 90 15 50
Mobil: +421 903 475 676
E-mail: baavion@istores.sk

 

Otevírací hodiny: Po - Pá: 10:00 - 17:00

Kontaktní osoba: Juraj Hráček

Telefon: 02 2090 1588
E-mail: servisbaavion@istores.sk

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

VIVO! Bratislava

Vajnorská 100/A, Bratislava

 

Otevírací hodiny: Po - Ne: 10:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Viktor Kopča

Telefon: 02 20 90 15 30
Mobil: +421 903 296 412
E-mail: bavivo@istores.sk

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

City Arena Trnava

Kollárova 20, Trnava

 

Otevírací hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Peter Hudec

Telefon: 03 32 90 12 27
Mobil: +421 903 691 123
E-mail: ttarena@istores.sk

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

MLYNY Nitra

Štefánikova trieda 61, 949 01 Nitra

 

Otevírací hodiny: Po - Ne: 09:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Pavol Nemec

Telefon: 037 290 10 75
Mobil: +421 914 32 30 30
E-mail: nrmlyny@istores.sk

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Europa SC Banská Bystrica

Na Troskách 25, Banská Bystrica

 

Otevírací hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Nikoleta Vyhničková

Telefon: 048 29 01 114
Mobil: +421 911 726 356
E-mail: bbeuropa@istores.sk


Otevírací hodiny: Po - Pá: 09:00 - 17:00

Kontaktní osoba: Nikolas Sajdák

Telefon: 048 24 000 91
E-mail: servisbbeuropa@istores.sk

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Forum Poprad

Námestie Sv. Egídia 3290/124, Poprad

 

Otevírací hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Lucia Chovanová

Telefon: 052 294 19 91
Mobil: +421 903 534 306
E-mail: ppforum@istores.sk

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Eperia Prešov

Armádneho Generála L.Svobodu 25,

080 01 Prešov

 

Otevírací hodiny: Po - Ne: 09:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Dáša Pállová

Telefon: +421 51 290 1000
Mobil: +421 911 180 426
E-mail: poeperia@istores.sk

⚲ Zobrazit na mapě







 
 
 

 

Aupark Košice

Námestie Osloboditeľov, Košice

 

Otevírací hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktní osoba: Ján Kaluja

Telefon: +421 55 290 1109
Mobil: +421 911 249 098
E-mail: keaupark@istores.sk

⚲ Zobrazit na mapě




 
 

K provozování našeho webu www.istores.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více info...